Usługi dźwigowe mini żurawiem w Wielkopolsce 

Mini żuraw do usług budowlanych i monterskich na terenie Wielkopolski

Usługi mini żurawiem polecane są przede wszystkim tam, gdzie wykorzystanie standardowego dźwigu nie wchodzi w grę, a wykonanie prac wyłącznie siłą ludzkich mięśni byłoby zupełnie nieefektywne lub niemożliwe. Mini dźwigi, jak sama nazwa wskazuje, to znacznie mniejsze, sprawniejsze, a zarazem równie wytrzymałe i funkcjonalne jak ich duże odpowiedniki. W Cranelift oferujemy wynajem mini dźwigów w województwie wielkopolskim.    

Jak wykorzystać możliwości mini żurawia?

Kompaktowe rozmiary, duża mobilność i zwrotność, porządny udźwig i spory zasięg to tylko podstawowe zalety mini żurawi, jakie stosujemy podczas prac w Wielkopolsce. Wykorzystanie mini dźwigów na wynajem w pracach montażowych i instalacyjnych cieszy się szczególną popularnością nie tylko w branży budowlanej, ale i poza nią – w wykańczanych budynkach i działających już obiektach, w magazynach i budynkach przemysłowych, a nawet na posiadłościach prywatnych, cmentarzach czy w przestrzeni miejskiej. Mini dźwigi oferują możliwości zbliżone do tych, jakie oferuje tradycyjny dźwig, jednak w mniejszej skali i przy znacznie mniejszych wymaganiach przestrzennych.

Łatwy montaż bloczków konstrukcyjnych – woj. wielkopolskie

Budowa mini żurawi przystosowała je do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków. Specjalnie zaprojektowane koła i rozkład ciężaru gwarantują, że żuraw poruszający się po danej powierzchni nie zniszczy jej i nie pozostawi po sobie niemożliwych do usunięcia śladów. Jednocześnie, jeśli pracujemy z mini żurawiem na placu budowy, nie musimy obawiać się, że ugrzęźnie na ziemi i nie poradzi sobie z opuszczeniem stanowiska pracy.

Zwrotność mini żurawia to kolejna z ważnych cech wykorzystywanych przy pracach monterskich – składane ramię i możliwość obrócenia go w każdą stronę oraz wyjątkowa płynność prowadzenia pojazdu, zapewniają poruszanie materiałami budowlanymi w łatwy sposób.

Usługi mini dźwigiem w województwie wielkopolskim

Cranelift pracuje na co dzień przy realizacji projektów wymagających użycia mini dźwigu na placach budowy, w budynkach użytkowych i na posesjach prywatnych. Usprawniamy prace montażowe i instalacyjne ciężkich elementów konstrukcyjnych. Na placach budowy wykonujemy prace dźwigowe, na których potrzeby nie opłaca się wynajmować i ustawiać pełnowymiarowego dźwigu.

Nasze mini żurawie bardzo często wynajmowane są do prac muratorskich – specjalnie do tego celu oferujemy wynajem chwytaków H21 do Silka Tempo. Mini dźwig zagwarantuje bezpieczeństwo przenoszonych przedmiotów niezależnie od przestrzeni, w jakiej przyjdzie mu pracować.