Usługi dźwigowe mini dźwigiem w Wielkopolsce 

Mini żuraw do usług budowlanych i monterskich na terenie Wielkopolski

Usługi mini żurawiem polecane są przede wszystkim tam, gdzie wykorzystanie standardowego dźwigu nie wchodzi w grę, a wykonanie prac wyłącznie siłą ludzkich mięśni byłoby zupełnie nieefektywne lub niemożliwe. Mini dźwigi, jak sama nazwa wskazuje, to znacznie mniejsze, sprawniejsze, a zarazem równie wytrzymałe i funkcjonalne jak ich duże odpowiedniki maszyny zdolne do podnoszenia ciężarów do 2,5 tony, w zasięgu do nawet 16 metrów. W Crane Lift oferujemy usługi dźwigiem w województwie wielkopolskim. Czym możemy się zająć?

Jak wykorzystać możliwości mini żurawia?

Kompaktowe rozmiary, duża mobilność i zwrotność, porządny udźwig i spory zasięg to tylko podstawowe zalety mini żurawi, jakie stosujemy podczas prac w Wielkopolsce. Wykorzystanie mini dźwigów w pracach montażowych i instalacyjnych cieszy się szczególną popularnością nie tylko w branży budowlanej, ale i poza nią – w wykańczanych budynkach i działających już obiektach, w magazynach i budynkach przemysłowych, a nawet na posiadłościach prywatnych, cmentarzach czy w przestrzeni miejskiej. Usługi dźwigowe Mini dźwigi oferują możliwości zbliżone do tych, jakie oferuje tradycyjny dźwig, jednak w mniejszej skali i przy znacznie mniejszych wymaganiach przestrzennych.

Łatwy montaż balustrad schodowych i balkonowych Wielkopolska 

Jeśli jest to konieczne, mini żuraw z powodzeniem zmieści się nawet w wąskim korytarzu technicznym budynku magazynowego czy na prywatnym podwórku podczas montażu balustrady na balkonie.

Budowa mini żurawi przystosowała je do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków. Specjalnie zaprojektowane koła i rozkład ciężaru gwarantują, że żuraw poruszający się po podłogach magazynu czy galerii handlowej nie zniszczy ich i nie pozostawi po sobie niemożliwych do usunięcia śladów. Jednocześnie, jeśli pracujemy z mini żurawiem na placu budowy, nie musimy obawiać się że ugrzęźnie na ziemi i nie poradzi sobie z opuszczeniem stanowiska pracy.

Zwrotność mini żurawia to kolejna z ważnych cech wykorzystywanych przy pracach monterskich – składane ramię i możliwość obrócenia go w każdą stronę oraz wyjątkowa płynność prowadzenia pojazdu zapewniają łatwe poruszanie się nawet w ciasnych przestrzeniach.

Usługi mini dźwigiem w województwie wielkopolskim

Crane Lift pracuje na co dzień przy realizacji projektów wymagających użycia mini dźwigu na placach budowy, w budynkach użytkowych i na posesjach prywatnych. Usprawniamy prace montażowe i instalacyjne ciężkich elementów dekoracyjnych, przeszkleń, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, balustrad, antresoli, elementów kamiennych, wind i sezonowych ekspozycji. Na placach budowy wykonujemy prace dźwigowe, na których potrzeby nie opłaca się wynajmować i ustawiać pełnowymiarowego dźwigu.

Nasze mini żurawie bardzo często wynajmowane są do prac w galeriach handlowych, muzeach i galeriach sztuki, przy ustawianiu dekoracji i elementów ekspozycji wymagających zachowania szczególnej ostrożności. Mini dźwig zagwarantuje bezpieczeństwo przenoszonych przedmiotów niezależnie od przestrzeni, w jakiej przyjdzie mu pracować.