Mini dźwig do różnych prac i montaży – usługi dźwigowe

Prace z mini żurawiem

Mini żurawie to idealne rozwiązanie montażowe wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe lub konieczne zastosowanie pełnowymiarowego dźwigu. Dzięki mobilności, odporności na czynniki środowiskowe, wytrzymałości na uszkodzenia, kompaktowym rozmiarom i stosunkowo niskiej masie własnej mini żurawie pozwalają na wykonywanie prac na zewnątrz, ale i wewnątrz budynków, także tych nie będących już placem budowy.

Mini żurawie gwarantują łatwość wykonywania prac instalacyjnych i montażowych na ekspozycjach w centrach handlowych, wspomagają przy pracach serwisowych oraz montażu instalacji elektrycznych, klimatyzacji czy wind, a dzięki ekologicznemu napędowi mogą pracować także w pomieszczeniach zamkniętych. Z pomocą mini żurawi obsługujemy wszelkie prace szklarskie, place budowy, zlecenia wewnątrz galerii handlowych, magazynów i obiektów przemysłowych, a także przy pracach kamieniarskich wymagających szczególnej ostrożności.

Montaż szyb i prace szklarskie

Instalacja okien, witryn sklepowych czy wielkopowierzchniowych przeszkleń w budynkach mieszkalnych i biurowych jest dla monterów jednym z większych wyzwań logistycznych. Wrażliwe na uszkodzenia płachty szkła muszą być przenoszone z odpowiednią ostrożnością i umieszczane na miejscu z wyjątkową dokładnością. Zastosowanie profesjonalnych, przemysłowych przyssawek próżniowych znacząco ułatwia zadanie przenoszenia i montażu dużych powierzchni szklanych
gwarantując ich bezpieczeństwo i ułatwiając zamocowanie szkła w docelowej instalacji.

Prace szklarskie wykonujemy z użyciem wielofunkcyjnych przyssawek próżniowych oraz mini żurawi, które umożliwiają działanie na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki możliwości obrotu oraz pochylania szkła z pomocą ssawek próżniowych jesteśmy w stanie pracować przy różnych projektach wymagających instalacji przeszkleń, obsługując nie tylko proste ale i gięte szkło. Pracujemy przy przeszkleniach elewacji budynków, witryn sklepowych, okien w budynkach mieszkalnych i wewnętrznych instalacjach przeszkleń.

Wewnętrzne prace z mini żurawiem

Mini żurawie posiadają niską masę własną, łamany wysięgnik i poruszają się na gąsienicach, co ułatwia ich zastosowanie wewnątrz budynków, także w ciasnych przestrzeniach. Ich pełna mobilność umożliwia dźwiganie przeszkleń i cięższych elementów konstrukcyjnych, instalacji oraz wyposażenia do wnętrz budynków, na antresole czy na dach. Z mini żurawiami pracujemy na co dzień w biurowcach, galeriach handlowych, na cmentarzach, w obiektach przemysłowych, a nawet w prywatnych domach.

Szczególnym zastosowaniem dla mini żurawi są wszelkie instalacje wewnątrz galerii handlowych, w tym przy ekspozycjach wykonywanych w ramach specjalnych wydarzeń i demontowanych po ich zakończeniu. Ustawienie ciężkich elementów wyposażenia na wyższych piętrach galerii, przygotowywanie zewnętrznych instalacji oraz prace wykończeniowe wewnątrz budynków z użyciem mini żurawi oraz ssawek próżniowych przebiegają sprawniej i nie wymagają korzystania z dodatkowej siły roboczej lub pełnowymiarowych dźwigów.