O nas

Firma Cranelift specjalizuje się w montażu okien i przeszkleń dla nowo powstających budynków oraz wymianie witryn sklepowych, przeszkleń i szklanych fasad w działających już lokalizacjach. Dysponując niezawodnym sprzętem w postaci kompaktowego mini żurawia, przemysłowej sawki próżniowej oraz wózka transportowego do szyb i okien możemy wspierać grupy montażowe na placach budowy, oferując pomoc przy montażu i transporcie wysokościowym szkła i innych elementów konstrukcyjnych i budowlanych.

Cranelift współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i inwestorami realizującymi większe projekty budowlane. Konkurencyjne ceny pozwalają nam przygotować specjalistyczny sprzęt i pomoc zarówno przy montażu jednej witryny sklepowej jak i pełnego przeszklenia dla dużego biurowca. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm, przyjmując gwarancję najwyższej jakości jako priorytet dla wszystkich realizowanych zleceń.

Nasz sprzęt

Aby zapewnić sprawność i najwyższe bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac, ekipa Cranelift korzysta wyłącznie ze sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu dźwigowego. Do dyspozycji monterów posiadamy między innymi specjalistyczny uchwyt próżniowy do szkła z udźwigiem do 600 kg, mini żurawie do pracy w trudno dostępnych miejscach i wózki transportowe przystosowane do delikatnego transportu szyb i okien.