Mini żuraw budowlany na wynajem

Mały żuraw BG LIFT M250

Stosowany w Cranelift mini żuraw BG Lift M250 jest wielofunkcyjnym, wyjątkowo sprawnym i zwrotnym dźwigiem gąsienicowym przystosowanym do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków. Jego zwarta, kompaktowa konstrukcja, niska masa własna i praktyczne, obrotowe ramię pozwalają na przeprowadzenie prac dźwigowych tam, gdzie tradycyjny żuraw nie może zostać zastosowany. Z powodzeniem sprawdzi się przy pracach montażowych i budowlanych na gruncie oraz wyższych kondygnacjach budynków.

Wielofunkcyjny mini żuraw budowlany do do montażu okien

Mini dźwig M250 został wyposażony w wolne od obciążenia ramię obrotowe oraz dodatkowe ramię JIB wydłużające zasięg dźwigu do 15,90 m. Dźwig umożliwia zamocowanie elementu podnoszonego bezpośrednio do ramienia, ale też do wyciągarki linowej. Dodatkowa funkcja w postaci ramienia łamanego umożliwia lepsze manewrowanie obiektami przenoszonymi i łatwiejsze unikanie przeszkód, dając szansę zarówno na ich omijanie, jak i przenoszenie ciężarów ponad nimi.

M250 jest przystosowany do prac wewnętrznych, nawet w wąskich przestrzeniach. Producent przewidział różne możliwości zastosowania mini żurawia tworząc dźwig, którego podwozie może zwęzić się nawet do 78 mm w celu przejazdu przez wąskie otwory drzwiowe czy korytarze. Dodatkowo, by mini żuraw był przystosowany do pracy w pomieszczeniach zamkniętych wykorzystano silnik elektryczny z możliwością pracy ze zwykłego gniazda 230V.

Pobierz specyfikację sprzętu

Praca bez ograniczeń

Żuraw BG Lift M250 jest kompaktowy i niezwykle łatwy w obsłudze, a dzięki wolnemu od obciążeń wysięgnikowi i obrotowemu ramieniu może pracować zarówno wokół, jak i nad przeszkodami. Waży niewiele gwarantując łatwość transportu i użycia na zewnątrz, ale i wewnątrz budynków.

Dodatkowe wyposażenie

M250 posiada dodatkowe ramię JIB, możliwość ustawienia podpór w różnych pozycjach, także na nierównym podłożu, oraz podwozie z możliwością zwężenia do 780 mm. Jego funkcjonalność umożliwia pracę w ciągłej gotowości wszędzie tam, gdzie klasyczne dźwigi mogą zawodzić.

Solidne wykonanie

Pomimo kompaktowych rozmiarów i lekkiej konstrukcji, żuraw M250 z łatwością radzi sobie w pracach przy udźwigu do 2,5 t. Elektryczny silnik zapewnia możliwość korzystania z dźwigu także wewnątrz budynków, a zwrotna konstrukcja pozwala na dostęp nawet do trudno dostępnych miejsc.