Usługi dźwigowe mini żurawiem w Wałbrzychu

Wynajem mini żurawi w Wałbrzychu

Mini żurawie mogą być wykorzystywane do wszelkich prac szklarskich na wysokościach, prac wykończeniowych wewnątrz oraz na zewnątrz budynku, ale także do montażu balustrad w Wałbrzychu. Wybór naszej firmy jest dobrą decyzją, ponieważ jesteśmy firmą która oferuje nowoczesne pojazdy na wynajem wraz z doświadczonymi pracownikami.

Mini żuraw BG LIFT M250 – parametry techniczne

Szukając innowacyjnego żurawia o bardzo dużej mocy warto wziąć pod uwagę model BG LIFT M250. Oferujemy jego wynajem na terenie Wałbrzycha oraz świadczymy szereg usług wraz z jego wykorzystaniem. Charakteryzuje się on połączeniem zaawansowanych technologii z nowoczesnym designem. Jest to specjalistyczny żuraw o kompaktowej budowie, który napędzany jest gąsienicami.

Parametry techniczne BG LIFT M250

Odnosząc się do parametrów technicznych jakie posiada ten model mini żurawia występujący w naszej ofercie na terenie Wałbrzycha warto wspomnieć przede wszystkim o jego wydajności oraz wytrzymałości na trudne warunki pracy. Nadaje się on do prac zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Dzięki niezwykle kompaktowym wymiarom może wykonywać prace nawet w ciężko dostępnych lokalizacjach
i obiektach. Charakteryzując dźwig tego typu należy wspomnieć, że jako mini pojazd posiada bardzo duży udźwig rzędu 1250 kilogramów. Wraz ze zwiększającą się wysokością nośność pojazdu maleje do około 650 kilogramów.

BG LIFT M250 został wyposażony w silnik o mocy 3KW, który posiada elektroniczne systemy kontroli zwiększające wydajność pracy oraz umożliwiają automatyczne aktualizacje oprogramowania. Do podstawowych funkcji mini żurawia można zaliczyć obrotowe ramię dźwigu, dodatkową linię do wciągarki, dwa tryby prędkości jazdy oraz różne pozycje podporu pojazdu aby ustabilizować go nawet na najbardziej nierównej powierzchni.

Wyposażenie BG LIFT M250

Do wyposażenie standardowego tego modelu zalicza się między innymi pilota zdalnego sterowania, możliwości montażu wciągarek oraz dodatkowych suwnic, automatyczną stabilizację pojazdu oraz elektroniczne urządzenia sterujące. Opcjonalnie zamontowane mogą zostać także takie elementy jak hydrauliczna wciągarka o udźwigu do 900 kilogramów, obniżony hak, światła robocze oraz dwuosobowe kosze. Dobrym rozwiązaniem jest także zastosowanie wielopoziomowych podpór, które umożliwiają ustawienie mini dźwigu nawet na nietypowych powierzchniach.

Czy warto wybrać model BG LIFT M250?

Zdecydowanie warto wybierać model M250 choćby ze względu na jego możliwości pracy oraz łatwość transportu ze względu na kompaktową budowę. Wiele czujników, które są zamontowane znacznie ułatwia pracę oraz sprawia, że każda czynność będzie wykonywana z należytą starannością. Nasze usługi dźwigowe w Wałbrzychu dzięki modelowi M250 stają się czystą przyjemnością dla wynajmującego.

Dlaczego warto wynająć mini dźwig BG LIFT M250 w Wałbrzychu?

Wynajem mini dźwigów jest coraz bardziej popularną dziedziną, ponieważ daje możliwość pracy w szczególnie trudnych warunkach oraz miejscach gdzie nie są dostępne inne rozwiązania technologiczne. Decydując się na wynajem dźwigu w Wałbrzychu warto wybrać naszą firmę, ponieważ posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, stale rozwijającą się ofertę dopasowaną do wymogów klienta oraz nowoczesne zaplecze maszynowe.

Usługi dźwigowe Wałbrzych

Usługi dźwigowe, które oferujemy w Wałbrzychu pozwalają na wykonywanie wszelkich prac budowlanych wymagających przenoszenia materiałów na różne wysokości nawet w najbardziej ciasnych miejscach i pomieszczeniach. Dużą zaletą mini dźwigów jest ich wielofunkcyjność oraz możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych.

Warto wziąć także pod uwagę fakt, że mini dźwigi stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem ze względu na stosunkowo niską cenę, która jest niższa od konkurencyjnych rozwiązań w branży budowlanej i monterskiej.

Wynajem mini dźwigów w Wałbrzychu

Działamy także na terenie miasta Wałbrzych, dzięki czemu możemy dotrzeć nawet do najbardziej oddalonych klientów od siedziby przedsiębiorstwa. Ważną informacją jest także fakt, że pomagamy przy transporcie pojazdów, które ze względu na kompaktową budowę nie generują z tego względu wysokich kosztów logistycznych. Dajemy możliwość wynajmu pojazdu wraz z doświadczonym pracownikiem, co znacznie przyśpieszy pracę na budowie.

Warto wybierać nasze usługi oraz wynajem pojazdów choćby ze względu na naszą renomę oraz nowoczesne maszyny, które posiadamy w ofercie. Mini żurawie z Cranelift to jakość oraz niezawodność. To pojazdy, które cechują się nie tylko kompaktową budową, ale także wieloma możliwościami zastosowania. Staramy się stale dopasowywać ofertę do zmieniających się wymagań klientów oraz dbać, aby zaplecze maszynowe było w jak najlepszej kondycji technicznej.