Usługi dźwigowe mini żurawiem w Lubinie

Mini żurawie Lubin

Podczas różnego rodzaju prac na budowie i nie tylko, bardzo ważną rolę odgrywają dźwigi, żurawie i inne urządzenia umożliwiające precyzyjne przenoszenie ciężkich ładunków. Urządzenia tego typu są zazwyczaj duże, przez co nie w każdym przypadku możliwe będzie ich wykorzystanie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie mini żurawia.

Czym jest mini żuraw?

Mini żuraw to kompaktowe urządzenie, służące do przenoszenia różnego rodzaju ciężkich i delikatnych ładunków. Jest to pewnego rodzaju alternatywa dla dużych dźwigów i żurawi, których użytkowanie i rozstawienie wymaga zazwyczaj sporej ilości wolnej przestrzeni. Z tego względu pełnowymiarowe żurawie wykorzystywane są najczęściej przy budowie większych budynków i przenoszeniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

Mini żuraw to urządzenie, które idealnie spisze się w miejscach o ograniczonej ilości wolnej przestrzeni i wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja i delikatność. Urządzenia tego typu z powodzeniem mogą być wykorzystywane również wewnątrz budynku. Ich kształt oraz wymiary zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bez problemu mieściły się one na przykład w windzie towarowej.

Mini żurawie wyposażone są również w koła lub gąsienice, które umożliwiają łatwy transport urządzenia nawet po grząskim i nierównym terenie, o który na placu budowy nietrudno.

Zalety mini dźwigów – wynajmij w Lubinie

Mini żuraw to urządzenie, które ma bardzo wiele zalet. Pierwszą i z pewnością najważniejszą są jego kompaktowe wymiary i niska waga. Ponadto ramię tego urządzenia działa z bardzo wysoką precyzją, co pozwala na przenoszenie delikatnych i kruchych ładunków, takich jak na przykład różnego rodzaju przeszklenia. Warto również wspomnieć o tym, że transport mini żurawia na miejsce budowy jest prosty i niedrogi, ponieważ wystarczające do tego celu jest zastosowanie przyczepy o określonych wymiarach lub samochodu, który umożliwia transport tego typu sprzętu. Mini dźwig może bardzo szybko zostać dostarczony we wskazane miejsce i nie będzie się to wiązało z dużymi kosztami, jakie musiałby ponieść klient w sytuacji, gdy zdecydowałby się na wynajem zwykłego dźwigu lub żurawia budowlanego.

Mini żurawie umożliwiają przenoszenie ładunku o masie nawet kilku ton, natomiast ich zasięg może sięgać kilkunastu metrów. Połączenie tak dużych możliwości z kompaktowymi wymiarami urządzenia sprawia, że mini dźwigi to bardzo uniwersalne urządzenia, które znajdą zastosowanie podczas wielu prac na budowie w Lubinie i nie tylko.

Gdzie w Lubinie wykorzystywane są mini żurawie?

Mini żurawie wykorzystywane są w bardzo wielu pracach, zarówno na placach budowy, jak i w innych miejscach. Są one niezastąpioną pomocą podczas montażu elementów konstrukcji budowlanych, okien, balustrad i różnego rodzaju przeszkleń. Dzięki możliwości wyposażenia mini żurawia w specjalistyczne przyssawki próżniowe, urządzenia tego typu z powodzeniem mogą przenosić sporej wielkości tafle szkła w bardzo delikatny i precyzyjny sposób. Oprócz tego mini żurawie często wykorzystywane są również w transporcie do przenoszenia ładunków oraz innych pojazdów, na halach magazynowych, w zakładach produkcyjnych, a często pełnią także rolę wsparcia dla większych dźwigów i żurawi.

Mini dźwig Lubin – dlaczego warto korzystać z usług Cranelift?

Jako Cranelift świadczymy z powodzeniem usługi dźwigowe w Lubinie. Realizacją tego typu działań zajmujemy się już od wielu lat, dzięki czemu dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Do prac wykorzystujemy najnowocześniejszy mini żuraw BG Lift M250, który jest kompaktowym i łatwym w obsłudze urządzeniem, pozwalającym na pracę w miejscach, gdzie zwykłe dźwigi i żurawie nie mogłyby zostać użyte. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność, że wszelkie czynności zostaną wykonane w pełni profesjonalny sposób, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasi operatorzy to wykwalifikowani specjaliści, posiadający niezbędne umiejętności i wiedzę. Dzięki temu z pewnością sprostamy wymaganiom każdego klienta i zapewnimy najwyższej jakości usługę.