Usługi dźwigowe mini żurawiem w Głogowie

Mini żurawie Głogów

Wsparcie dźwigu lub żurawia na placu budowy oraz w innych miejscach często jest niezbędne. Jednak są sytuacje, w których ich rozstawienie jest niemożliwe z powodu małej ilości wolnej przestrzeni. W takich właśnie przypadkach mini żuraw pokazuje swoje możliwości i staje się nieodzownym narzędziem podczas wykonywania wielu prac. Z myślą o takich zastosowaniach powstała nasza oferta, która obejmuje wynajem mini żurawia wraz z wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem.

Jak działa mini żuraw?

Mini żuraw to tak naprawdę mniejsza i bardziej mobilna wersja pełnowymiarowych dźwigów i żurawi budowlanych. Urządzenia tego typu spiszą się znakomicie w miejscach ograniczonej ilości wolnej przestrzeni. Co ciekawe, mini żurawie mogą być również wykorzystywane wewnątrz budynków. Jest to możliwe dzięki ich niewielkim wymiarom i niskiej wadze – bez problemu mieszczą się na przykład w windzie towarowej. Dźwigi tego typu umieszczone są na podwoziu wyposażonym w koła lub gąsienice. Takie rozwiązanie pozwala na ich sprawne i szybkie przemieszczanie na terenie budowy, nawet po bardzo nierównym i grząskim terenie.

Mini dźwig, który sprawdzi się przy pracach budowlanych w Głogowie

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów mini żurawie umożliwiają przenoszenie naprawdę sporych i ciężkich ładunków. Ich maksymalny udźwig może sięgać nawet kilku ton, natomiast zasięg ramienia często dochodzi do kilkunastu metrów. Takie parametry pracy są wystarczające, aby móc wykorzystać je do bardzo wielu kluczowych prac na budowie. Ponadto ramię mini żurawia może być wyposażone również w specjalistyczne przyssawki próżniowe, które umożliwiają przenoszenie wielkich tafli szkła w bardzo precyzyjny i delikatny sposób. 

Jakie są największe zalety mini dźwigów?

Mini żurawie to urządzenia, które posiadają wiele zalet, przez co są obecnie tak często spotykane na wielu placach budowy. Kluczowe są tutaj na pewno kompaktowe wymiary tego urządzenia. Dzięki nim mini dźwig może prowadzić w Głogowie pracę praktycznie w każdym miejscu, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Jest to urządzenie bardzo precyzyjne, przez co świetnie sprawdza się podczas przenoszenia i montażu różnego rodzaju delikatnych elementów konstrukcyjnych.

Zaletą mini żurawia jest również fakt, że dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom jego transport jest bardzo prosty. W tym celu najczęściej wykorzystuje się specjalnie przygotowaną przyczepę. Dzięki temu nie tylko skraca się czas potrzebny na przetransportowanie mini żurawia, ale także wiąże się to ze znacznie mniejszymi kosztami niż w przypadku wynajmu pełnowymiarowego dźwigu lub żurawia budowlanego.

Zastosowanie mini żurawia w Głogowie

Dzięki swoim zaletom i uniwersalności mini żurawie wykorzystywane są obecnie w wielu pracach, zarówno na placach budowy, jak i w wielu dziedzinach przemysłu. Dzięki swojej precyzji i niewielkim wymiarom bardzo często wykorzystywane są podczas montażu i transportu szyb, okien i różnego rodzaju przeszkleń. Z takimi materiałami trzeba obchodzić się bardzo delikatnie, co możliwe jest dzięki mini żurawiom. Oprócz tego urządzenia te znajdują zastosowanie w halach magazynowych, gdzie wykorzystywane są do przenoszenia różnych towarów, przy transporcie oraz w zakładach produkcyjnych. Ponadto mini żurawie można bardzo często spotkać na placach budowy, gdzie są wsparciem dla większych dźwigów i żurawi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jako Cranelift świadczymy usługi dźwigowe w Głogowie, wykorzystując w tym celu mini żurawia BG Lift M250. Działamy w tej branży już od długiego czasu, dzięki czemu posiadamy niezbędne umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, można liczyć na pełen profesjonalizm.

Nasi operatorzy to wykwalifikowani fachowcy, którzy ukończyli wszelkie niezbędne szkolenia i posiadają duże doświadczenie w sterowaniu tego typu urządzeniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów i w pełni profesjonalny oraz bezpieczny sposób wykorzystać możliwości mini żurawia, podczas wielu prac na budowie i w innych miejscach, w których wsparcie dźwigowe jest niezbędne.