Jakie są zalety mini dźwigu BG LIFT M250 i co wyróżnia go na tle konkurencji?

Mini żurawie są chętnie wykorzystywane podczas różnego rodzaju prac budowlanych. Stanowią idealny zamiennik tradycyjnych dźwigów w miejscach, gdzie niemożliwe jest użycie pełnowymiarowych urządzeń.

Mini dźwig BG LIFT M250 – zalety

Wielofunkcyjność mini dźwigu

Niezwykle mobilny i kompaktowy mini żuraw to łatwy w obsłudze sprzęt, który dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji umożliwia pracę zarówno wokół, jak i nad przeszkodami.  Mini żuraw nie posiada obciążeń wysięgnika, a jego obrotowe i lekkie ramię gwarantuje łatwość transportu. Z mini żurawiem BG LIFT M250 praca nie ma ograniczeń.

Solidne wykonanie żurawia

Mniejsze rozmiary od tradycyjnego żurawia nie oznaczają mniejszej ilości i jakości pracy włożonej w produkcję mini dźwigu M250. Mimo kompaktowych rozmiarów i lekkiej konstrukcji mini żuraw doskonale poradzi sobie nawet unosząc ciężar do 2,5 tony.

Niektóre mini żurawie mogą unosić ciężar tylko do 2 ton, ale mini dźwigi BG LIFT M250 zostały zaprojektowane tak, aby w różnych warunkach poradzić sobie z podnoszeniem i przemieszczaniem nawet cięższych ładunków. Wykorzystanie wysokiej jakości komponentów sprawia, że to solidne i wytrzymałe urządzenie o zwrotnej konstrukcji, które potrafi dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Zwrotność i niewielka masa własna

Mini żuraw BG LIFT M250 to urządzenie, które szybko i łatwo wykona zwroty w prawo czy w lewo. Co więcej, budowa mini żurawia i ramion umożliwia przenoszenie obiektów i łatwe manewrowanie nad innymi obiektami. Wysoką zwrotność produktu można zauważyć między innymi obserwując pracę mini żurawia, który łatwo chwyta, przenosi i pozwala na szybki powrót do poprzedniego miejsca.

Typ gąsienicowy

Dźwigi na gąsienicach to rodzaj urządzeń, które posiadają szereg zalet. Mini żuraw na gąsienicach sprawia, że przemieszczanie dźwigu jest proste, a dzięki temu praca przebiega sprawnie. Żurawie gąsienicowe, takie jak BG LIFT M250 to idealny wybór dla branży budowlanej, ponieważ zapewniają maksymalny komfort pracy. Mini żurawie gąsienicowe wyróżniają się wysoką precyzją pracy, bezpieczeństwem i doskonałą zwrotnością. To bardzo wytrzymałe konstrukcje, dzięki którym nawet praca w trudnym środowisku pracy jest możliwa.

Obrotowe ramię

Mini żuraw M250 posiada wolne od obciążeń ramię obrotowe i dodatkowe ramię JIB, które wydłuża zasięg prawie do 16 metrów. Ta niezwykle sprawna konstrukcja i dodatkowe ramię sprawia, że wykorzystując do prac budowlanych mini dźwig M250 możliwe jest zamocowanie elementu podnoszonego bezpośrednio do ramienia, ale też do wyciągarki linowej.

Funkcja ramienia łamanego

Dodatkową funkcją, w jaką zostały wyposażone mini dźwigi to tak zwane łamane ramię. Sprawia to, że manewrowanie obiektami jest zdecydowanie łatwiejsza, a omijanie przeszkód nie stanowi żadnego problemu. Funkcja ramienia łamanego daje szansę zarówno na omijanie, jak i na przenoszenie ciężarów.

Dodatkowe wyposażenie

Mini żuraw M250 posiada dodatkowe ramię. Dzięki temu umożliwia ustawienia podpór w różnych pozycjach. Dodatkowe wyposażenie sprawia, że praca z tak delikatnym, ale ciężkim materiałem, jakim jest szkło, jest możliwa nawet w ekstremalnych warunkach. Mini dźwigi z dodatkowym ramieniem są gotowe do pracy nawet na nierównym podłożu.

Wszechstronne zastosowanie

Mini dźwigi mogą pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ale są również dostosowane do wykonania prac także w wąskich przestrzeniach. Konstrukcja mini dźwigu umożliwia zwężenie urządzenia nawet do 78 mm, dzięki czemu możliwy jest przejazd nawet przez bardzo wąskie korytarze i otwory drzwiowe.

Jesteś zainteresowany wynajmem mini dźwigu? Zapoznaj się z naszą ofertą na terenie Wrocławia – http://cranelift.pl/mini-zuraw-wroclaw/